| CrazyYoyo a întrebat:

Buna kiss ....Ploua si m`am plictisit ingrozitor sigh cum as putea sa o conving pe mama sa ma lase la un suc cu niste prietene? puppy dog eyes Imi repeta in continuu ca daca racesc...chatterbox va rog puppy dog eyes ajutati`ma.

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna, nu ai cum sa racesti iesind doar la un suc, mai trebuie si putina miscare, recreere!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mama ta este foarte grijulie cu tine și îți spun să o respecți, da?
Mergi la suc când este frumos afară.
Acum stai cu noi, pe site!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta cu racitul e doar o scuza sa nu te lase, are ea un motiv ceva