| RoCsY99 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva ce cadouri le-as putea lua parintilor de craciun? Dar sa fie un pret rezonabil ca totusi este criza.laughing

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

O felicitare.
Un desen.
O rama.

... Nu prea am idei.
O zi buna.

| Biiiiiia a răspuns:

Pai...
Mamei tale ai putea sa ii iei o bratara(nu neaparat din aur sau argint), un buchet de flori, un parufm etc
Tatalui tau poti sa ii iei un spray, parfum.
Crd ca si o felicitare iar multumii, gestul conteaza nu?
Funda?batting eyelashes

| Fαntαsy a răspuns:

Mamei poti sa-i iei niste cercei, gen perla daca vrei. mai mult de 10-20 de lei nu e.

tatei. un parfum, un ceas ceva. cam 25 de leiwinking

da o raita prin magazine, fa-ti o idee si vezi ce i s-ar potrivi fiecaruiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa intrebi prietene/prietenele ce si-ar dori parinti tai ca poate vorbesc intre ei, sau ceva care sa poata sa le aminteasca intotdeauna de tine...