| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Pot afla daca cineva mi-a dat ignore pe messenger sau nu? Daca da cum?

Răspuns Câştigător
| bombonik31 a răspuns:

Da...acea persoana poate sa iti fi dat si sa il vezi off, pentru asta poti folosi un site ca sa vezi daca e on : http://www.imvisible.ro/ http://www.yinvisible.com/ http://www.pulso.ro/ iti recomand sa te uiti pe mai multe site-uri sa fi sigur(a). Ca sa aflii daca ti-a dat ign il suni pe mess. Daca suna nu ti-a dat. Daca nu suna ti-a dat:p :*

8 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Daca tu ai respectiva persoana in lista insa ea ti'a dat ignore, in lista ta, in dreptul contactului acelei persoane trebuie sa scrie "add request pending" happy

| Daiana_1737 a răspuns:

Daca nu mai apare in lista, ta inseamna ca ti-a dat ignore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi verifica daca e online, offline sau pe invizible : http://www.imvisible.ro/
Daca apare online aici si la tine nu e posibil sa iti fi dat ign sau offline.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum poti sti si eu as vrea sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea_8_23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ydetector.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost atat d disperata incat am incercat toate metodele citite pe net si nici una nu o fost paluzibila. Asha ca vreo saptamana am incercat alte metode si chiar am descoperit una care chiar functioneaza cu o singura conditie:persoana trebuie sa fie online sau pe invizible. Daca presupui ca ti`o dat ignore, intrii pe un site de detectare. de exemplu www.ydetector.ro scrii idu perso respective. Daca este offline nu poti face si nu poti afla nimic. Daca esti pe invizible sau online intrii pe idu lui, setectezi IMViromments "Doodle" si ii scrii ceva, o litera, sau maram un mass sau un buzz.Initial cand selectezi "Doodle" o sa-ti scrie "Waiting for your buddy to load Doodle". Din momentul in care tu iai scris ceva si persoana respectiva NU TE ARE LA IGNORE atunci automat dispere acel msg cu "waiting. bla bla" si foaia devine alba. Daca ai scris ceva sau ai dat buzz si mesajul cu waiting a ramas inca acolo atunci caterogic TE ARE LA IGNORE. Dar repet: mai verifica odata sa fie online sau pe invizible.Si inca ceva interesant. daca nu te are la ignore, ci te tine doar pe invizible, daca lasi fereastra lui deschisa poti afla cand el ti-o inchide deoarece iti apare in fereastra mesaju "your buddy closed Doodle..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai apare id lui /ei