| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna poti face cursuri de taekwondo = adica taicoando nu tai chi ca ala e greu deci sa continui cursuri de taekwondo online?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Pai cum e asta faci miscarile la calculator sau doar citesti ce trebuie sa faci? eu cred ca trebuie sa mergi unde trebuie si sa fi indrumata de profesor sau maestru ce e ala care va preda taekwondo ca asa nu e treaba ce vrei tu sa faci nu am mai auzit laughing

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Ce-a ajuns net-ul asta...maine o sa ajungem sa mancam si onlinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac taicoanda si imi place dar te cam dor pici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex online nu estelaughing))

| JAponezuXXXL a răspuns:

Da taekwondo cum e ca am fost la care si parca faceam balet.