| Dianaa94 a întrebat:

Povestiti si voi o intamplare amuzanta(stiti ca in bravo girl). Cea mai amuzanta, frumoasa intamplare primeste fundita. pup

Răspuns Câştigător
| digitalchocolate a răspuns:

Buna! pai, odata eu si vecina mea am hotarat sa megem in podul blocului in care locuim si sa mancam scoruse in timp ce ne uitam pe geam la oamenii care treceau.pana aici totu bine, dar vecinei mele ii vine o idee si imi spune:""hai sa aruncam cu scoruse sa vedem daca nimerim tomberonul de jos".la inceput nu am vrut dar din plictiseala am acceptat.si incepem noi sa aruncam sa radem si odata nimerim noi o fata de vreo 17-18 ani fix pe gat si am inceput sa radem da veselia a fost pentru moment pentru ca fata si-a chemat parintii si o venit tot familionu' la noi pe scara si or inceput sa ameninte de parca am fi omorat-o p-aia si cu greu au plecat si de atunci nu am mai pus piciorul in pod...:}

1 răspuns:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
am si eu o povestioara amuzanta, pe care ma gandeam sa o trimit la revista bravo girl.Vara trekuta,am vrut sa ma duc la magazin,eram grabita, si in fata usii (stau la kurte), aveam vreo 3 perechi de papuci.si ca sa plec mai repede la magazin,nu mám mai uitat in jos cand am luat papucii in picioare.laughingsi pe la kapatul strazii,cand imi arunk ochii fara a vreau in jos, ce sa vad... aveam un kapuk rosu, si unul albastrurolling on the floor.si mai erau si 2 muncitori care stateau de vorba,si se tot uitau la mine.laughingam mers repede acasa, si am schimbat papucii, si am plecat din nou la magazinrolling on the floor.