| Zmeura a întrebat:

Buna prietena mea cea mai buna vine maine la mine nu stiu ce sa facem.Idei? Am uitat sa mentionez ca este o fire mai nebunatica

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Puteti sa va uitati la filme, sa gatiti, sa vorbiti despre ce-ati mai facut, sa iesiti afara, sa jucati carti / Rummy / Monopoly, sa faceti karaoke, sa spuneti bancuri, sa faceti parada modei si apoi poze. Distractie placuta! big grin

4 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Pai sa va distrati jucati-va, duceti-va la agatathee hee, plimbati-va sunt multe de facut, iti trebuie timp.

| Xtina_8376 a răspuns:

Party in pijama...va tineti de prostii laughing

| Simona a răspuns:

Iesiti prin parc, spuneti glume, povestiti ce ati mai facut

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Du-te cu ea în cluburi de noapte!
Pa, pa.