| TbxIonutMult a întrebat:

Prietena mea este foarte incapatanata si am o intrebare cum pot sa o conving sa se impace cu fostul ei prieten pentru ca ea tine la el si el la fel si nu stiu cum sa i combin ea e cam rusinoasa dati-mi sfaturiiii plizzzzzzzzz

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii pui fata-n fata pe amandoi si zici: stiu ca va placeti reciproc asa ca vreau sa va vad ca va pupati nitel si sa fiti fericiti, apoi pleci ca sa vorbeasca ei singuri.

| Lavynya99 a răspuns:

Buna Elisa! Scuze ca raspund aici! Nu-ti pot trimite mesaj, nu stiu de ce.Id meu:lavi_rebeca2000