| loreenWiner a întrebat:

Buna))) Prietena mea mereu se baga in relatiile mele... ii place de toti baietii pe care eu ii simpatisez si din aceasta cauza ea comunica cu ei pe tema mea apoi ceva mai delicat! ce sa fac nu-mi place cind ea vorbeste cu cel mai bun prieten al meu(pe care il simpatizez extrem de tare_) ce sa fac? HELP!

Răspuns Câştigător
| nyko98 a răspuns:

Pai trebuie sa vorbesti cu ea si sai explici ca tie iti place de acel baiat si ca ar trebui sa il lase in pace eu asa as face daca as fi in locul tauwinking

2 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Spune-i sa-l lase in pace...

| DenySsA97 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti cu ea despre asta si daca va continua sa rupi legaturile cu ea! Eu asa am facut.