| anonim_4396 a întrebat:

prieteni, ajutati-ma va rog sad Prietenul meu de citeva zile s-a intors de peste hotare, dar cind era departe de mine comunicam pe net, dar de la o vreme nu-mi mai scria nici pe internet, a devenit foarte indiferent! Cind a venit nici nu m-a sunat si nici nu mi-a zis sa ne vedem. Sunt foarte disperata! Nustiu cum sa procedez, ajutati-ma va rog. dati-mi niste sfaturi! Il iubesc foarte mult si nu as dori sa il pierd.((( Funda :*

Răspuns Câştigător
| MeJustMeAndStop a răspuns:

Eu te-aş sfătui să porţi o discuţie cu el în care să vorbiţi deschis şi sincer. Să îl întrebi ce s-a întâmplat de se comportă aşa : nu te-a sunat când a venit, nu ţi-a mai scris pe net. Aşa e cel mai bine. Să purtaţi o discuţie pentru că lucrurile se rezolvă prin comunicare. big grin