| GeaninaNicoleta a întrebat:

Buna Prieteni, am citi intr-un ziar ca daca de imbracaci in negru sau rosu nu ti se mai face foame repede este adevarat (Pt.ca sunt la dieta) argumentativa raspunsul dau Funda + VOT REPEDEEEEE

Răspuns Câştigător
| Sasha203 a răspuns:

Eu un mit....trebuie sa scrie si ei cevaoh go on nu te lua dupa asta

9 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Doamne, nu este adevarat. Culoarea in care te imbraci nu are nici o influenta.
Poti sa te imbraci in ce culori vrei!
Bafta. :*

| positivity a răspuns:

O mare prostie!
Nu este adevărat.
Ce legătură are culoarea îmbrăcămintei, cu faptul că ţie îţi este foame?

| Sadop a răspuns:

Doamne laughing! Deci ce legatura are culoarea imbracamintei cu pofta de mancare? Pentru a te abtine de la mancare e nevoie doar de ambitie. Succes cu dieta.

Răspuns utilizator avertizat
| Trippy a răspuns:

Daca te imbraci in verde poti zbura.

| AcHollism a răspuns:

E cam aiurea, adica nu are nici o legatura culoarea hainelor cu care esti imbracata cu pofta de mancare.Nu e deloc adevarat.
Bafta!

| Chrissy92 a răspuns:

Poti sa te imbraci in toate culorile posibile...nu are legatura cu "foamea" totul porneste in primul rand de la faptul daca iti poti controla tu acest lucru si anume sa te abti de la mancare.Bafta la dieta!

| Cristina58 a răspuns:

Nu este doar un mit.