| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni!
Am doua intrebari pnetru voi.
1.Vi se pare anormal faptul ca o fata de 13 ani sa aiba prieten?
2.Vi se pare anormal ca unei fete de 13 ani sa-i placa de`un baiat?
multsam. :-x

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

@ deia sa se tina de mana si eventual un pupic? tu ai vazut cat de mari sunt adolescentii de 13 ani asa de dezvoltati le dai 16 17 ani nu 13 si tu vrei un pupic cand ei pun intrebari pe site ca a facut sex si ca daca e insarcinata laughing la 14 ani rolling on the floor ce sa mai ceri in ziua de azi.

asa si sa revenim la intrebarea ta big grin nu mi se pare anormal nimic din alea 2 lucruri, ti-am zis mai sus, adolescentii din ziua de azi... deci vezi multi tineri in ziua de azi, deci du-te in parc si vezi grupuri de adolescenti de 14 - 15 ani se ling ( pe romaneste ) fara nicio rusine. si nu le da nimeni 13 ani sa stii straight face pe vremea lu` mama un copil de 14 ani arata ca un copil de 10 ani de acum...acu` vezi fete cu ditamai decolteu`la 13 ani. si ti-am zis, cand te inteaba cati ani ai si zici o sa ti se raspunda. aa eu iti dadeam 16 17. asa e dom'ne in ziua de azi.

13 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Am si eu o intrebare.Nu ti se pare anormal faptul ca pui intrebari la care stii raspunsul deja?raised eyebrows. Logic ca nu. iubirea nu are varsta happy

| smile a răspuns:

Amundoua variante mi se pare cat se poate de normale

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

1.Nu mi se pare deloc anormal ca la 13ani sa ai un prieten dar nu e nici obligatoriu. Daca tu simti ca vrei un prieten fa-ti, dar nu-ti face doar pentru ca au colegele/prietenele tale pentru ca un prieten nu e un accesoriu.
2.Nu mi se pare nic asta anormal.Sunt fete care,, se indragostesc'' de la 11 ani.

| diana a răspuns:

1.Nu,nu mi se pare anormal.
2.Nu,nici asta nu mi se pare anormal.(desi e o mica problema daca fata are prieten si ii place de un alt baiat)laughing

| CactusFlower a răspuns:

Nu mi se pare anormal.Deja incepe si ea sa se indragosteasca, incepe sa cunoasca ce inseamna viata in acest mod. Oricum, la aceasta varsta sunt frecvente indragostirile, si va fi asa pana ce se va mai maturiza, deci pana cand va putea face diferenta dintre bine si rau. Sper ca ti-am fost de folos.Numai bine!

| andrei a răspuns:

Unei fete de 13 ni ii e interzis sa iubeasca:p

Normal ca da la ambele

| deia a răspuns:

1. Nu, nu mi se pare anormal, atat timp cat doar se tin de mana sau eventual un pupic.

2. Nu mi se pare anormal, da nu se poate spune ca iubeste. happy

| edrinaady a răspuns:

Buna
da mi se pare normal ca 13 ani sa ai prieten

| pixie_7635 a răspuns:

1.-DA pentru ca e mai mult o joaca de cele mai multe ori
2.-DA si de la gradiniti poate sa iti placa cineva

| De3a_8515 a răspuns:

Nu e nimic anormal in asta... o prietena a avut primul "prieten" la 9 ani laughing

| ata a răspuns:

Nu si nu

| chocolatemuffin a răspuns:

1. da pentru ca mie mi se pare ca la 13 ani ar trebui sa-ti pese mai mult de scoala nu de iubiti si decolteu...adica eu am 12 ani si astea de la mine din clasa se cred de 20 toata ziua se pupa cu unu maine cu altu si vin cu sutiene cu bereti ca nici nu au ce sa puna in ele, deci sunt inconstiente, da mai nou peste tot vezi asa 'exemplare'laughing
2.nu.care e problema sa-i placa de un baiat? ii place si basta dar e o diferenta intre asta si a avea un iubitwinking

| Blaiiir a răspuns:

La ambele rasp. e nubig grin