| AndruCriistina a întrebat:

Buna prieteni, as vrea si eu sa imi dati cateva exemple de mesaje pentru facebook ca sa pun la perfil, vreau mesaje provocatoare sau atractive.Nu am iubit asa ca vreau sa seduc multi baietii cu mesajele astea..Va rog frumos dati-mi niste exemple de mesaje...:*:*va pup

1 răspuns:
| ApofissPapaya a răspuns:

Nu poti sa seduci un baiat cu niste mesaje online postate pe profilul tau Facebook, cel putin, unul intreg la cap, fara suparare. Distribuie melodii, versuri, citate. Iti recomand sa cauti un baiat fata in fata, nu sa il gasesti 'online', deoarece se ascund multe dupa o simpla poza. Bafta! happy