| ingerash_1806 a întrebat:

Buna prieteni imi place un baiat si vreau sa il fac sa ma placa si el putin cum sa faca sa il seduc ofer fundita

1 răspuns:
| brokenkid a răspuns:

Sunt si eu baiat, deci eu unul nu am pretentii mari de la o fata, dar imi plac urmatoarele genuri: 1.SA vorbesti diferit in preajma lui, sa ii pari pur si simplu mai speciala.2 sa nu te dai in figuri {desi nu cred ca esti genul:* } pentru ca noua nu prea ne place chestia asta.3.in nici un caz sa injur, sau sa repeti cuvinte la nesfarsithee hee.4. sa fi naturala, iar uite o tehnica cu care prietena ma dat pe spatelaughing.Era in situatia ta vroia sa ma seduca, eram amandoi la liceu .ect.Intro pauza eu venea de la tigara pe coridor vine in spatele meu si ma prinde pur si simplu de mana si imi zice ce faci, eu binethinking{ mai vorbisem inainte cu ea buna si pa laughing} apoi imi zice ca ma place si toate chestile astea, m-am simtit incoltit dar mi-a placut cum a actionat.In nici un caz sa nu actionezi in public