| portocalăăă a întrebat:

prieteni.
O prietena crede ca baiatul pe care il plac ma place.Si asta a iesit si in carti.(Am facut un joc de carti cu astfel de preziceri). In care spunea:

Trecutul: M-a placut si voia sa fie cu mine.
Prezentul:Ma place si vrea sa fie cu mine.
Viitorul:Ma va placea.

1)De ce la viitor nu a mai aratat ca vrea sa fie cu mine? Nu va mai vrea sau voi fi cu el?confused
2)Ce parere aveti? Acest joc si prietena mea au dreptate?
Intr-adevar, cand trec se uita cu coada ochiului sau chiar fix la mine.

Ps.Nu'l cunosc pe tip. I mean, ii stiu datele, doar ca nu am facut cunostinta.
ps2.Nu cred ca prietena mea si acest joc au dreptate.happy

Cat mai multe raspunsuri plskiss.

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Doar o fiinta care se lasa usor manipulata poate da crezare unor astfel de "preziceri".

| Bianca_3626 a răspuns:

Sigur ca nu au dreptate.Numai el stie ce e in inima luiwinkingDe ce nu te duci pur si simplu la el si faceti cunostiinta? Te prezinti, i spui cati ani ai etc.Fii sigura ca nu o sa fii imediat cu el, pentru ca trebuie sa va acomodati unul cu altul, pentru ca trebuie sa va cunoasteti foarte bine inainte de a incepe o relatie. Daca el te place fii sigura ca va avea curajul necesar sa-ti spuna.Pana atunci fiti prieteni.
PwPlove struckSI SUCCES:X

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te ghidezi dupa ceva adevarat nu dupa preziceri.

| Bha_Maria_1998 a răspuns:

Da.mi si miee cateva detalii despre acest joc puppy dog eyes trimite.mi mesaj big grin