| ciurusica a întrebat:

Buna prieteni prietenu meu e plecat in strainatate la munca, eu stau acas cu parntii si nu ies deloc din casa el e foarte gelos pe mine si tot timpu ma intreaba unde am fost unde am fost etc nu ma crede ca nu il schimb cu nimeni m-am saturat sa ii explic ca nu vb cu niciun baiat k doar pe el il iubesc ce pot sai mai spun dati-mi var rog vreo sugestii ce ii pot spune suntem aproape casatoriti

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca inainte de casatorie asa se compoarta cum va fi dupa?
Trebuie sa aiba incredere in tine altfel veti avea mult de suferit, asta trebuie sa inteleaga el.

| Luchius a răspuns:

Inteleg situatia, tu nu prea poti face cine stie ce.el trebuie sa inteleaga ca nu rezolva nimic cu gelozia asta extrema.Pana la urma daca partenera vrea, il inseala cu sau fara gelozia lui imensa. Vorbeste cu el pe tema asta, explica-i ca nu are de ce sa isi faca griji si ca nu e deloc in regula sa fie atat de gelos.