| TcdTcdTcd a întrebat:

prieteni!
Stiti careva cum pot sa afisez ceasul pe ecranul de pornire la telefonul Samsung galaxy ace?
(mentionez ca la setari nu-mi apare nimic legat de ceas.)

Va rog, un raspuns cat mai rapid!
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Deblocheaza telefonul si tine degetul apasat pe display cateva secunde, pana iti apare "Adaugare la ecranul de pornire: widgeturi, comenzi rapide, directoare, fundaluri". Dai la Widgeturi, ceas analogic/ceas dual. Din setari poti doar sa alegi, ce format vrei sa aiba ceasul (de 24 de ore). Sper sa reusesti!