| Pissicuts a întrebat:

Buna prieteni!, umblu cu un baiat de o luna, am 13 ani! Ne intelegem ft bine. Eu sunt obisnuita sa ii spun tot mamei mele orice fac, dar la subiectul baieti nu ma prea sustine(ii este frica sa nu isi bata joc de mine un baiat), am icercat sa-i spun sa ma inteleaga la acest subiect! ajutati-ma va rog ce sa fac, sa-i spun mamei mele de acest baiat sau nu? Cum sa procedez si credeti ca e bine ca mama procedeaza asa? Fundaa pentru cel mai bun raspuns! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| crazyfun a răspuns:

Sincer daca as fin in locul tau nu i-as spune, as astepta inca un timp, iar mama ta nu prea procedeaza cum trebuie, ea se gandeste ca el vrea de la tine sex, dar nu todeauna este asa, mai asteapta si poate va intelege, deocamdata tine secretul...

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Spune-i. orice ar fi ii mama ta. si te va intelege si iti va da sfaturi cum sa procedezi dar si tu trebuie sa-i povestesti tot si sa-i faci cunostiinta cu baiatul acela happy
parerea mea

| georgiana14 a răspuns:

Buna draga mea, pai asa sunt si ai mei chiar daca mama ta nu stie asta tu trebuie sa fii desttul dematura sa iti dai sema pentru ca odata si odata va trebui sa luam decizi singuri pentru ca aii nostri vor fi batrani si nooi adulti, le prezinti parintilor tai baiatul si sigur vor fii de acord daca nu le zici fi matura si aai grija funda?

| lolwut a răspuns:

Sunt de partea mamei tale deci :/