| Loryoficial a întrebat:

prietenul meu cel mai bun m-a rugat sa pun o intrebare pe TPU!
Are o problema mare de tot! m-a rugat sa ii explic cum se saruta cu limba...
eu i-am explicat cat de cat dar se intalneste cu o fata si inca nu sa sarutat nicio data cu limba! Intrebarea: pe ce poate sa exerseze? [ are 14 ani ]

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Exersează cu una experimentată! Ce probleme aveți la 14 ani!
Pa, pa.

| KaRa23S a răspuns:

Ma faci sa mor de ras... ma gandesc sa nu fie prietenu' care intrebare. mrg unde vrei sa ajungi cu intrebare 'pe ce sa exerseze'?

| Loryoficial explică:

Io i-am tot explicat asa in mare parte...da nu intelege rolling on the floor
are capu mare si gol laughing

| SteffishoOr a răspuns:

Asta nu se exerseaza si nu se explicastraight face
vine de la sine, pur si simplu.