| chiritele a întrebat:

prietenul meu m-a parasit dupa 6 luni de relatie frumoasa, el a spus ca am luat o pauza, spunand ca s-a plictisit...si acum da semne ca ar vrea sa ne impacam. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ce cred eu? Că este imatur şi mofturos, şi că eşti naivă dacă te vei împăca cu el după ce ţi-a făcut asta.

Baftă!

3 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Pai eu nu as fi asa sigura, poate doar vrea sa petreaca mai mult timp cu tine ca prieteni, nimic mai mult. Cel mai bine ar fi sa il intrebi pe el ce vrea. Sper ca te-am ajutat!

| mihaelapisica a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sai dai papuci, adica dupa sase luni de iubire el zice a sa pplictisit de tine si vrea sa va impacati. Nu te-ai gandit ca a zis asta pentru ca a avut pe altcineva si cealalta fata la parasit si el sa intrors la tine? Insa daca crezi ca va puteti impaca fai un test de sinceritate pentru ca eu u am incredere in el
daca ti-am fost de ajutor te rog fundita!

| carmelita_3451 a răspuns:

Nu ar trebui sa accepti pentru ca el te-a parasit primul sh uh te-ai simtit naspa cand ti sp ca el nu mai vrea uh acu trebuie sa i faci la fel sp ca te ai plictisit sh uh de el...big grinbig grinbig grin