| M94jd a întrebat:

Bună,problema cu acel bărbat continua, nu știu ce e cu el mereu cand ma vede prin preajma rămâne cu privirea fixata pe mine, nu vorbeste cu mine, a avut ocazii dar nu o face, e psihopat ceva?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare că astepti ocazia. Nu cred că ți-ar displace.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce te holbezi tu la el?
Ca de aia se uita si el la tine.

Nu te mai uita DELOC la el si va inceta si el sa se uite la tine.

| 1onur a răspuns:

Păi dacă ești minoră și un bafta se tot uita la tine cum spui tu și toate întrebările tale numai așa sânt Doamne Dumnezeule ce aștepți? Mergi la poliție cine știe ce fel de om este... Eu n-am de unde ști de ce se uită așa la tine si nici tu nu ai de unde ști de ce se uită așa la tine.