| TheOriginalUser:) a întrebat:

Bunahee heeproblema e ca vreau sa imi gasesc un prieten. am mai avut prieteni dar vreau un nou grup nu stiu vreau sa cunosc mai multa lumehee heeidei?happy

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Iesi afara.Plimbate prin oras, asa mai cunosti si lume big grin.Nu se stie unde poti gasi lozul castigatorhee hee.

| HBK a răspuns:

In primul rand fii mai sociabila, daca ai si putin tupeu ai putea incerca si ceva abordari pe strada, nu sta in casa sau pe net.Ideal ar fi sa-ti faci prieteni "live". Succes:*

| want2bMajestic a răspuns:

Sari cu parasuta in mijlocul new york uluilaughing

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Pt ati face prieteni trebuie sa stii sai atragi u spre tine nu ei pe tine tongue