| dede_7766 a întrebat:

profu meu de religie crede ca ma plictisesc la orele lui(eu i-am confirmat). I-am zis ca vrem sa stim mai multe despre chestii paranormale. Cel mai interesant subiect primeste funda! MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

De unde a aparut chestia cu oamenii fantoma

| disconnectmen123 a răspuns:

Hai sa va dau o invistigatie mica de-a mea chestia cu Los Angelesu-l atacul de la L.A cu Alien.
Analiza anti-UFO

15 Februarie 1942 2:25p.m
Los Angeles
Incep sa se vada lumini pe cer si sa se auda focuri de arma si apar din ce in ce mai multe lumini si in mijlocu acestora este o bila de lumina
Analiza.
In 1942 a fost si razboiul mondial la care a participat si USA lumini pot fi create de coreieni sau de chineji.
Cei de la Area51 nu au zis nimic despre acel atac din 1942.
Caz rezolvat=Coreieni ii atac pe Americani.

| Ștef_6990 a răspuns:

Hei,
Nu neapărat paranormale, dar: experimentul Philadelphia, faptul că Pământul este mult mai vechi decât e atestat religios (circa 6000 de ani), existența extratereștrilor susținută de papalitate, prezența OZNurilor în diverse icoane foarte vechi, calendarele antice (maya), problematica următoarelor monumente/zone: Sfinx, piramide egipt, piramide japonia, piramide china, piramide ale civilizațiilor precolumbiene, Nazca etc etc.
Spor!