| andrada a întrebat:

Buna!
Pt cei care jucati it girl pe facebook: cum fac sa pun haine pe rafturi? si de unde le cumpar?
funda+vot

Răspuns Câştigător
| deyu_3445 a răspuns:

Dai click pe catalog in stanga jos si sunt niste fete imbracate... poti sa dai click pe hainele lor si apoi alegi x 3 x5...x20 cate exemplare vrei sa cumperi depinde cati bani ai, apoi dai order si dupa ce se incarca (dureaza ceva timp,depinde cate ai cumparat), dai pe cutia aia de jos si alegi deliveries apoi iei hainele, le pui pe raft si intri mai tarziu sa vezi daca s au vandut
sper ca te am ajutat...e fain jocul...da e mai fain it girl :X
fundita pls

1 răspuns:
| andrada explică:

Scz nu it girl. Mall world