| Tyaa a întrebat:

Buna puteti sa imi dati si mie descrieri pentru hi5 ceva de genu:"Despre mine ce as putea zice?confused O da sunt o fata daca ai observat ma bucur..."Cea mai frumoasa primeste funditaaa:X...
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Αγαηηε a răspuns:

Mereu aranjata, mereu parfumata,oricum e prea cuminte pentru tine aceasta fata, Ma intreb oare ce gandesti cand o privesti?", Esti aici si am in ce sa cred, Are tupeu` fetita, da se uita cam pervers Ochii ei frumoshi`s`au pierdut la tine`n portofel."
Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar face orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!

Poarta`te frumos cu ea.E mik si nu stie ce vrea. Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`. cand zambeste.Zambeste`i si uh. cand greseste nu o certa pentru. ca`i mik si ea si nu stie ce vreaa.

Imi place sa gresesc, caci nu prea mult gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`!

Un sfarsit e un nou inceput

"Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Spune`i stop cand te streseaza. explica`i ca exagereaza.nu intelege? abereaza? spune`i pa si se calmeaza
Ce talent si ce parfum au pushtoaicele acum []

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Intr-un singur cuvant "dulce"