| andreyamica a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu ceva? Peste cateva saptamani am banchetul clasei a 8 a si nu am idee cu ce sa ma imbrac, aveti niste idei de rochi? Apropo, nu vreau foarte scurte. Si mai am o problema, nu stiu daca o sa port tocuri. Cateva coloege de la mine din clasa imi spun ca mie nu-mi trebuie tocuri ( am 1.75 ), dar mai am inca doua colege care sunt inalte exact ca mine, eu vreau sa imi iau tocuri, nu vreau sa fiu singura fara tocuri! Dau funda` pentru cel mai bun raspuns! happy

2 răspunsuri:
| MetalheadSatan666 a răspuns:

O rochie neagra mulata care sa iasa in evidenta cu ceva adica ceva paiete ceva de genu cel mai bine de culoare argintie (daca este noaptea)

Daca este ziua o rochie violet cu o curea groasa de preferat neagra.

Daca te cunosteamputeam sa iti spun daca sa iei tocuri sau nu. Cere parerea unei prietene sau incearca niste tocuri si vezi cum iti vin. Sper sa fi frumoasa la banchet.Succes! Funda?

| And4rr a răspuns:

Eu stiu.Cu o camasa alba cu dungi negre si o fusta scurta neagra cu flori albe! Sau o rachie cu floricele si tocuri! Funda? Si daca nu ai trebuie sa iti cumeri! Succes!