| ody a întrebat:

puteti sa ma ajutati si pe mine, trebuie sa fac un cd pentru un majorat la o fata imi puteti spune si mie cateva melodi, dar fara manele, ceva tare de club ceva, ca nu stiu.multumesc,dau funditabig grin:*

2 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Timbaland ft. Timberlake - carry out
Sean Paul - Press it up
Sean Paul - So fine
Fly Project - Lumea mea
Basshunter - Now you're gone
Basshunter - All I ever wanted
Black Eyed Peas - Boom boom pow si I gotta feelin'
cred ca si. Jordin Sparks- S. O. S
Chris Brown - Kiss Kiss
Dan Balan - Chica Bomb
Flo Rida - Sugar
Low
Right Round.
Lady Gaga - love game

Cam atatea imi vin in minte... thinking

| Silvara a răspuns:

Pai poti pune Black Eyed Peace - I gotta feeling. Metro Station - Shake it.Lady Gaga - BoysBoysBoys, Love game, Bad Romance, Telephone.Cascada - Evacuate the dancefloor. Pitbull - I know you want me. Michael Jackson - Billie Jean. Edward Maya feat.Alicia - Stereo Love.