| rebelasexi a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine va rog frumos, vreau si eu sa fur o parola de mess, eu una am auzit de niste coduri pe care le bagi in locul parolei si intrii. Va rog sa imi spuneti si mie ce sa fac.

2 răspunsuri:
| KnightOfNight a răspuns:

Regret sa-ti spun dar nu exista niciun cod sau program care sa afle o parola de mess. O poti afla ghicind-o sau daca stii anumite date despre id (zi de nastere, raspuns intrebari secrete, etc). Gandeste-te putin cum sa bagi un cod in locul parolei si sa intri? laughing poate doar daca codul ala e parola lui.Si legat de programele care sparg parole...ca sa le sparga ar trebuie sa acceseze serverul celor de la yahoo, google, hotmail sau orice provider dar cum sa faca asta? Crezi ca daca ar exista un program in care bagi id, apesi ''OK'' si iti da parola ar mai exista yahoo, google, etc? Asa toti ne-am sparge unii altora parolele si ar fi o nebunie totala, dar providerii de email si-au luatt toate masurile necesare si nu pot fi ''sparti'' chiar asa usor, plus ca se fac update-uri la zi ca sa nu fie luati prin surpindere de vreun hacker.Concluzia: nici-o sansa sa spargi o parola cu program sau coduri.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Intri pe youtube si vezi ca sunt acolo trimiti email cu id ul si parola ta ..cu id ul victimei si primesti parola cam in 24 de ore...merge sigur eu am furat zeci de parole.