| Ionela55571 a întrebat:

Bună, recent iubitul meu s-a despărțit de mine deoarece ne certăm mereu din lucruri banale și copilărești, el este in afara, m-am rugat ieri de el și l-am rugat și implorat încontinuu să ne împăcăm și ca e ultima șansă și ca nu o sa mai am reacții urate și așa mai departe.Ce pot sa fac sa-l uit sau să fiu înapoi cu el?

2 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Care erau certurile voastre? si de ce vă certați mereu și din ce va certați cel mai mult? din ne ajunsuri? Sau că el a vorbit cu alte fete sau că ia a vorbit cu alți băieți care era motivului certurilor voastre?

| BabashaVlic a răspuns:

Phaa, asa mi-a facut si mie iubitul si dupa am aflat ca ma insela cu 4 fete din clasa mea