| Xenia235 a întrebat:

Recent mi s-a intamplat un fenomen ciudat, dar foarte placut si as vrea sa imi explicati mai multe, de ce se intampla etc.Am intalnit doua persoane care am stat cu ele de vorba(persoane diferite, nu potentiali parteneri)si dupa aproximativ 15 minute am inceput sa le admir,sa imi placa fizionomia lor, felul lor de a fi, mi s-au parut niste persoane exceptionale, inteligente etc.Si mi-au oferit o stare foarte buna interioara, si abia asteptam sa le vad din nou si din nou si mi-au oferit o stare foarte buna in interior care s-a simtit si o saptamana.

5 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Probabil aveai o stare buna, cand suntem fericiti vedem totul intr-o lumina pozitiva. Sau...ce sa zic...probabil ai descoperit ca iti place sa studiezi oamenii, sa comunici cu alte persoane, ca poti afla lucruri interesante astfel. Saaau pur si simplu a fost o chimie intre voi, o compatibilitate intre firi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt la fel de inteligente ca si tine... e clar. Nu stii nici macar diferenta dintre care si pe care.

| Xenia235 explică (pentru anonim_4396):

Ce raspuns e acesta?

| Jannah a răspuns:

M-ai intalnit pe mine.

| andreeabobo a răspuns:

Sunt persoane de genul care sunt exact persoanele care se potrivesc sufletului tau si te fac sa radiezi!