| xSLXWxBAW2x a întrebat:

Bună! Recent, un utilizator din UK de pe YouTube m-a forțat să fac provocarea "Mănânci și Te Tai": trebuie să mă înfometez pentru o anumită perioadă de timp(pentru început, timp de 17 ore, dar am reușit doar 16). Dacă mănânc ceva, trebuie să-mi tai pielea cu o lamă, iar acum am două tăieturi pe picior...De asemenea, acesta mi-a spus pe Discord că va veni în România ca să mă caute și dacă nu îmi mai doresc ca el să facă asta, va trebui să-i trimit poze cu tăieturile, deși i-am dat block de pe toate conturile mele...Sunt de-a dreptul copleșită și nu știu cum să acționez în continuare, AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai tipa dupa ajutor online, ANUNTA-ti PARINTII imediat!
Cand esti in pericol nu fugi online sa ceri ajutorul, ci fugi al parintii tai, la Politie, dar nu online.

Nu te-a fortat nimeni si daca ai dat curs la provoacarea asta inseaman ca esti un copil prost, fiindca asa ceva se RAPORTEAZA pe Youtube, nu se urmeaza.
Daca ai primit amenintari anunta Politia!

Foloseste-ti creierul inainte sa te sinucizi sau sa te mutilezi.
Ce cauti tu pe site-uri unde oamenii se taie si se sinucid?
Ai doar 16 anisori si nu ai voie sa umbli pe asa ceva, ca dai peste psihopati, violatori, rapitori samd.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai mah, cum puteti fi asa naivi... Crezi ca vine unul pana in Romania sa te caute pe tine ca nu ai facut nu stiu ce pe Youtube?

Si cum adica te-a fortat sa faci tampenia aia?

| Furnicuta000 a răspuns:

Stai linistita ca numai gura e de el. E un nebun dar nu cred ca e atat de nebun incat sa vina in Ro sa te caute. Da-i block peste tot si o sa-si gaseasca pe altcineva sa ameninte

| sammie a răspuns:

Nu vine nimeni dupa tine.

| AndaAlexandra a răspuns:

Eu nu înțeleg cum vă băgați singuri în toate belelele de pe Pământ. Voi nu aveți discernământ in ceea ce faceți? Unde va e capul când faceți lucruri de genul? Nu știu ce ai putea face in situația asta decât să vorbești cu părinții tai sau sa mergi la poliție.

| xSLXWxBAW2x explică:

Acum am 3 tăieturi pe picioare și 1 pe braț

| StoicAnalysis a răspuns (pentru xSLXWxBAW2x):

Si din cate se pare si o gaura in creier... Nu vine nimeni dupa tine. Daca e adevarat ceea ce spui, inseamna ca esti cea mai imbecila persoana. Oamenii care fac provocarile astea, te joaca la intimidare ca sa-si bata joc de tine.

| xSLXWxBAW2x explică (pentru StoicAnalysis):

Chiar mi-am dat seama de asta când britanicul m-a blocat și el, iar mâine, la ora 8, voi scăpa de această provocare și pot mânca orice și oricând fără să mă tai!

| StoicAnalysis a răspuns (pentru xSLXWxBAW2x):

In locul tau mancam un burger pe videochat cu el si ii aratam mumu, ca nu avea ce sa-mi faca laughing

| xSLXWxBAW2x explică (pentru StoicAnalysis):

Asta chiar e bună big grin

| xSLXWxBAW2x explică:

Am mai încercat încă o dată să mă înfometez, iar mâine, la ora 8, voi scăpa de această provocare și pot mânca orice și oricând fără să mă tai!