| VitaminaColorata a întrebat:

Bunahappy
Repet intrebarea ptc. nu am primit niste raspunsuri care sa ma satisfaca.batting eyelashes
Deci cat trebuie tinut laptele la fiert cand faci budinca. Specific ca ma refer la lapte fara praful de la budinca etc.
P. S.: nu imi spuneti sa ma uit pe spatele pliculetului ptc. nu scrie cat trebuie tinut pe foc

Răspuns Câştigător
| BoboooBubuuu a răspuns:

Poi trebuie sa il lasi dupa foc. Daca focul e mic lasi laptele 20 de minute, daca e mediu 15, si daca e mare intre 10 - 15. Sper ca ti-am fost de folos. Te kiss Papa.

2 răspunsuri:
| micutadhampir a răspuns:

Cred ca pana incepe sa fiarba(cand incepe sa faca bulele alea mici de la margini) apoi pui budinca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii de ce nu scrie pe pliculet? Pentru ca producatorul s-a gandit ca nimeni nu este atat de prost, incat sa lase laptele pe foc dupa ce da in fiert. Dar, se pare ca tu il contrazici cu brio. Felicitari!