| Emily14 a întrebat:

revin din nou cu o intrebare.
Care din nou suna cam asa big grina, sunt timida, si Da, nu ma integrez foarte bine.desii as vrea, dar intrebarea: Este un baiat dragut, de care am zis ca e dragut, dar sa aflat, si acum stie cam jumatate de scoala, si eu, cu el am vb la telefon prin mesaje foarte mult ( in total trimise 213 mesaje doar lui) am vb mult, si de toate suntem prieteni dar el mi-a scris ca ma place si m-a intrebat daca nu vreau sa fiu k el, eu am negat, m-am gandit si eu si el ca mai bine nu, deoarece am nevoie de timp pentru a cunoaste mai mult copii, scoala noua, profesorii si de a studia, am multe responsabiltati pecap multee,. Credeti ca am procedat corect? credeti ca e bine sa fim doar prieteni buni? k el nu e ijn clasa cu mine ( este ij clasa B, iar eu suntin clasa A a VII A, si el in a VIIB, ) e bine cum am procedat?
big grin help me, :* oh go on

1 răspuns:
| cryssbby a răspuns:

Dupa parerea mea nu prea ai procedat corect... puteai sa ii zici sa mai astepte pana te integrezi si vei da un raspuns raspunsul ar fi de genul 'da m-am gandit si merita sa incercam' si eu sunt noua intr-o scoala si tot a7aA sunt (fata)! El te-ar putea ajuta sa cunosti mai bine scoala. Dai o sansa nu mai fi timida si eu sunt dar cand am cv de spus o spun. fundita?