| mm_2126 a întrebat:

s-ar putea sa para ciudat dar imi plac 2 baieti, care si ei ma plac. unul este tipul baiatului dragut si destept si tine f mult la mine, iar celalalt este mai masculin ca sa zic asa, dar si el tine mult la mine. ei se cunosc, ba chiar sunt prieteni, si au zis ca vor doar ca eu sa fiu fericita. ma suna mereu sa ma intrebe, nu stiu ce sa fac, simt ca ii iubesc pe amn2. ajutati-maaaa sad

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

In situatia asta, cel mai bine e sa ramai singuralaughing. Dar eu l-as alege pe primulbig grin.

| federerdinamo a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa alegi baiatul care ti se pare tie ca e potrivit pentru tine...pana la urma ei au spus ca vor ca tu sa fii fericita deci nu cred ca vor exista conflicte. Si inca ceva, nu ii lua pe ocolite pentru ca ei vor crede ca iti bati joc...winking

| SelenaDesire a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat exact acelaşi lucru. Tot cu doi băieţi, şi se cunoşteau. Ajunseseră chiar să se şi bată, mă întrebau întruna pe cine să aleg. Şi pur şi simplu i-am ignorat, pentru că la mine nu era chiar dragoste, era mai mult chestia cu plăcutul, şi apoi s-au liniştit singure apele. Îmi plăceau amândoi. Dar, în orice caz, să revenim la tine. Mie mi se pare că ar trebui să vorbeşti pe rând cu amândoi, să-i supui la nişte teste, iar pana la sfarsit tot va trebuie sa alegi pe cineva, sau ii ignori pur si simplu. Orice ai face, nu e sfarsitul lumii. Merge si chestia cu ``Dar putem fi prieteni'', orice. happy

Succes :::X:X

| gabriela007 a răspuns:

Este chiar greu prin ce treci.chiar daca amandoi zic ca vrei sa fii fericita.sa recunoastem, daca vei alege pe unul dintre ei cu siguranta celalalt va fi suparatsad. Trebuie sa decizi, nu se poate sa-ti plac de amandoi la fel de mult, trebuie sa-l alegi pe cel care te face sa te simti specialawinking

| Maia a răspuns:

Printr-o chestie asemanatoare am trecut si eu. A fost cam ciudat pentru ca eu am ales pe unul dintre ei, celalalt ma suna mereu, ei doi erau prieteni.Si apoi deodata, nu stiu de ce au inceput problemele straight face vorbele, chiar si glumele proaste si-am cazut intre ciocan si nicovala.Acum nu stiu ce sa zic sa faci, daca alegi pe unul dintre ei celalalt o sa se simta foarte rau, asa cum a fost si-n cazul meu.Eu am renuntat la amandoi, cu toate ca a fost greu, dar mi-am impus si am facut-o! Tu alegi ce faci. Succes!

| marrr a răspuns:

La un moment dat vei simti pe cine trebuie sa alegi.Trebuie doar sa te gandesti foarte bine. Se spune ca inima va face aceasta alegere si iti va fi usor, dar nu e chiar asa. Inteleg ca tii la amandoi si e greu sa alegi unul dintre ei, dar indrumata de inima ta vei face alegerea potrivita. Gandeste-te la momentele petrecute cu amandoi si cu siguranta o sa stii pe cine sa alegi. Bafta>big grin

| anad a răspuns:

Nu cred ca-ti place, la modul serios, de niciunul! Esti doar flatata ca iti fac amandoi curte si chiar nu pot sa cred ca ei ti-au spus ca sunt chiar asa altruisti si-ti vor doar tie binele! Ceva nu-mi suna bine! Iti doresc sa reusesti sa te lamuresti singura pe care il vrei si sa nu ai probleme de nici un fel!

| ada_5279 a răspuns:

Fa ce iti spune inima dar din descrierea ta primul mi se pare dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala masculin vrea doar sa ti'o puna. de aia. tine mult la tinetongue