| anonim_4396 a întrebat:

Sa raspunda baietiibig grinaca o fata e indiferenta cu un baiat care o iubeste, acesta se tibe mereu dupa ea si incearca sa o cucereasca. Daca fata il ignora mult timp, e posibil sa se plictiseasca si sa vrea sa fie cu o fata care il iubeste? Adica sa renunte la cea care il ignora si sa fie cu cea care il place? Chiar daca pe cea care il ignora o iubeste mai mult?

1 răspuns:
| Krystinutza23 a răspuns:

Pfff...
Sunt fata in primul rand...Depinde de baiat, daca este mai rabdator si chiar o iubeste pe faca care il ignora.
Daca este rabdator si o iubeste v-a sta dupa ea mereu.
Daca nu este rabdator si nu o iubeste, se v-a plictisii si isi va indrepta privirea catre o alta fata.