| ade99adelina a întrebat:

sa raspunda doar cei care imi pot da un sfat, este vb de iubitul meu.nu are piele pe varful penisului este lasata nu foarte tare nust daca este normal.a doua problema testicolul drept este mai mare lui ii este rusine sa mearga la medic.care stiti va rog imi dati un sfat

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Inflamarea unui testicul e o chestie destul de serioasă. Ar trebui să-l convingi să meargă la medic. Aici nu mai poate fi vorba de rușine când e in joc sănătatea lui.
Prima chestie nu am înțeles-o. Un penis normal nu are piele pe vârf ci piele care inconjoara capul penisului în cazul în care respectivul nu a avut o operație de circumcizie (operație în care se taie acea piele)