| anonim_4396 a întrebat:

Buna sa va povestesc ce mi s-a intamplat.eram anul trecut la ora in clasa la liceu si profu ne chema cu caietul pe fiecare la catedra si cand a ajuns la mine face o fata aa iaute-o si p aia. fata asta avea nacaz asa p mine parca nu stiu c i-as fi facut. ea ma intreba mereu daca am prieten asa si de fata cu toata lumea daca m-am culcat cu un baiat era fff nesuferita.si ea incepuse sa zica in clasa l prof ca eu sunt asa timida si ca nu ma pup cu baietii si face ea dar atunci cand o sa se marite se culc cu camasa pana in pamant langa sot.si odata mi-a zis lasa ca nu ai tu prieten anul asta dar la anul o sa ai si cred ca vei ramane si insarcinata si eu i-am zis c tu imi prevestesti viitorul.si ea a inceput atunci la ora sa vb tare si eu i-am zis sa taca sa m lase in pace profu la fel pana cand s-a calmat.era fff ciudata dar nu am inteles c a vrut s spuna cu faza ca eu o sa raman insarcinata daca o sa am prieten.cred ca e prea proasta pentru secolul asta. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
PRobabil, a vrut sa te sperie. Sa te puna in situatia in care esti in momentul de fata, o stare de depresie si teama, si in acelasi timp de neintelegere. Crede-ma, cred ca are ea asa o ciuda pe tine, i-ai fi zis tu ceva anume care poate a deranjat-o in trecut, chiar daca nu ti-ai dat inca seama. Si acum, incearca sa se razbune, prin faptul de a te face sa n-ai prieten, si apoi sa zica la toti ca nu ai. IAr acest lucru, repet, l-a zis sa te sperie. Nu o crede!
O zi buna!