| anonim_4396 a întrebat:

Buna sa va vad acu FATA\BAIATU visurilor tale?

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

Sa il vezi?
Nu ai cum sa-l vezi dar ti-l pot descrie.Inalt (peste 1. 80) cu ochii verzi sau negri.brunet.foarte glumet, care sa ma iubeasca mult mult mult. care sa-mi ierte toate, sa tina la familia mea, sa aiba un frate mai mare, sa fie un baiat cuminte, nu ma refer cuminte in genu sa nu iasa diin casa, dar nici sa fie golan, sa aiba aceleasi gusturi ca mine. Cat despre bani. nu il vreau foarte bogat, dar sa isi permita lucrurile esentiale.

Acum tu!tongue

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poti sa il vezi la muzeul Antipa, pe stanga, la pasari, paunul regalsmug
Cand l-am vazut prima data am stiut ca el e.Parea cam mort, dar ce conta. E o piesa valoroasa si la propriu si la figurat

| Daiana_1737 a răspuns:

Oricine are dreptul sa viseze. tu nu o faci? hai zi-ne despre fata visurilor tale.

| Daiana_1737 a răspuns:

Imposibil...eu de mica visez la el.

| delia_9230 a răspuns:

Cred ca am inteles intrebarea laughing :d

| delia_9230 a răspuns:

Da... puteai sa te exprimi si altfel dar ma rog... oricum e blond :d e frum dar prietena ta cum e?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru persoanele care vor sa stie eu nu ma gandit la fata visurilor mele.Asi pute spune ca nu am o fata a visurilor mele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma gandit pana ieri la ea dar de ieri ma tot gandesc si pot sa spun ca nu am una.