| RoxxuInna a întrebat:

Buna!

Sa zicem ca a iesit din lampa duhul cel sfant Care ar fi dorintele voastre? ( 3 dorinte )

12 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

1.Sa dau timpul inapoi cu vreo jumate de an
2.Sa nu mai fac aceeasi prostie care am facut-o de a ma desparti de un bait minunat
3.Sa fiu sanatoasa,fericita, iubita, etc.happy
Ale tale?

| Ananas2 a răspuns:

Am doar una:
sa mi se indeplineasca toate dorintele laughing

| coxx a răspuns:

1) sa fiu langa tati tongue ( parintii is divortati tongue )
2) sa mai am un bichon
3)sa plec din ROMANIA

| Skylar a răspuns:

1.funda
2.funda
3.si mai multe dorinte

| roxy_8649 a răspuns:

1. sa mi se indeplineasca visul(pe care nu til pot spuneblushing)
2. sa ii intalnesc pe cei de la tokio hotel si cinema bizarre
3. sa se indeplineasca cat mai repede prima dorinta

:*:*:*:*:*:*

| MarianaMadu a răspuns:

Buna intrebare!

1.Sa ajung la HOLLYWOOD in calitate de actrita nu ca si turist.

2.Sa nu ajung sa ma schimbe banii, adica sa ma "indragostesc" prea mult de ei.
3.Sa nu fiu departe niciodata de familia si prietenii mei.

| daniel_8163 a răspuns:

Sincer? Prima dorinta este sa fiu sanatos, a doua sa raman asa cum sunt acum, si a treia este sa pot realiza un lucru pe care mi-l-am propus.

| NebuniKkdeea a răspuns:

Pai 1.sa fiu sanatoasa si sa trec scoala cu brio, 2. sa mi se indeplineasca o dorinta pe care nu pot so spun scuze 3. sa castig mai multe concursuri

| alexooox a răspuns:

Sa nu mai vina sfarsitu lumii laughing sa zbor si vreo 50 de miliarde de dolari big grin

| alexandra_8635 a răspuns:

prima dorinta ar fi sa se faca pace pe pamant a doua ar fi ca noi romani sa fim bogati sa... iesim din criza si a treia aar fi ca toti cei care sa nu fie dusmani mei sa aiba sanatate plu eu

| Dootzy a răspuns:

1.Cei de pe TPU sa-si gaseasca linistea si sa nu mai fie cearta pe acest site
2.Sa stie fiecare sa raspunda, sa nu mai dea glume si injurii, sa raspunda frumos
3.Sa primeasca fiecare utilizator cel putin 5 funde pe zi, si cel mult 8 funde pe zi.
Stiu ca nu prea e posibil, dar ar fi foarte tare daca ar iesi duhul cel sfant dintr-o lampa si ar indeplinii aceste dorinte si sa le faca sa fie vesnice, ca doar n-or' dura doar cateva ore

| Mitzura92 a răspuns:

Eee...duhu' le indeplineste pe toate. pestisoru' e mai *** si ne da dreptul doar la trei.laughing