| ExTaZy a întrebat:

Buna!
Sa zicem ca a iesit din lampa duhul cel sfant laughing Care ar fi dorintele voastre? ( 3 dorinte ) Funda > xD!

Răspuns Câştigător
| Phantasmagoria a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care mi le doresc...dar cel mai important ar fi sa pot da timpul inapoi, sa pot sa vad in viitor si sa ma pot razbuna usor pe oricine.

13 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

1) sa ii intalnesc pe cei de la Metallica big grin 2) sa am un CPT002 3) sa am un Nikon D3s

| ExTaZy explică:

Ba, terminati cu "sa mai am inca 10000 de dorinte pe langa cele 3" nu mai dati astfel de raspunsuriwinking

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Pai...

1.Sa nu fie adevarat ce am auzit despre prietenul meu
2.Sa `can fly`
3.si.vreau o...acadeahappy

| michlin a răspuns:

Sall! Pai prima dorinta ar fi sa mai am inca 100 de dorinte pe langa cele 3 rolling on the floor))))))

| Alessandraaaa a răspuns:

Poi cred ca:
la prima:as cere ce ar cere oricare fata, sa fiu o printesa, sa fiu ce amai frumoasa
la a doua:as cere sa fiu cea mai bogata(pe criza asta.)
si la a treia:as mai cere inca 6-7 dorintelaughing

| TheDevilIsHere a răspuns:

1.sa pot fi invizibila cand vreau
2.sa pot zbura
3.sa pot citi gandurile.smug

laughingcam astea.ar fi mai multe da mno.[ai zis numa3]tongue

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Mi-as pune o singura dorinta: Sa mi se indeplineasca toate dorintele big grin

| Sabrina25 a răspuns:

1.Ca prietenul sa nu ma insele niciodata
2.Lumea sa nu mai poarte invidie
3.Sa am dreptul la inca 100 de dorinte laughing

| AlabalaAnonim a răspuns:

Sincer, cele 3 dorinte ce leas alege eu, fara glume sau ceva de genu laughing
1. Reuniune Guns N Roses
2. Sa primesc un Gibson Les Paul original =x
3. Sa am talent sa cant la chitara aia =)
astea sunt cele 3 dorinte ale mele, fara misto sau ceva =)

| denny_7968 a răspuns:

1.sa nu mai existe scoala
2.sa am un priete
3.sa mi se mai indeplineasca vreo 9 dorinte

| raul7799 a răspuns:

1 cont mt tim lv 98 1 cont mt2 RO lv 78 si 1 cont pe metin 3 lv 78

| emelutza99 a răspuns:

Sa nu mai existe scoala! x3

| love10 a răspuns:

Imi doresc un catelus pe nume pufi!