| daniela_9291 a întrebat:

sall...am o asa zisa problema cu un baiat. L-am placut si cred ca inca il plac, iar el am impresia ca uneori ma uraste fiindca a zis unele lucruri despre mine care m-au deranjat. O prietena a vorbit cu el pe mess si i-a zis de mine, iar el a zis ca eu sunt urata si chestii din astea, de mirare ar fi ca toti ceilalti(baieti) zic ca sunt dragutachatterbox. Ma oftic foarte tare fiindca el imi dadea semne ca ma place, iar cand prietena mea i-a zis de toate asta a zis ceva de genu` nu imi aduc aminte nimic.
Nu stiu ce sa ma mai fac cu el.Intr-o zi dupa ce a vorbit cu prietena mea si ea mie nu imi spusese nimic i-am zis ceva si el s-a uitat la mine si a zambit...straight facea da si a mai zis ca se simte prost ca nu e prieten cu mine fiindca sunt uratalaughinglaughingce motivoh go on...
a da el are 15 ani si este vecin cu mine...varstalaughing si eu am 14big grin

1 răspuns:
| crrinnaaa a răspuns:

Complicata treaba
dar nu mai complicata decat sa fii un coleg de clasa
dar hai sa lasam pov prea lungi...
trecem la subiect...

pai in primul rand de unde stii tu ca prietena ta nu minte deoarece il place si ea pe baiatul ala
sau baiatului chiar nu ii place de tine
tu comporatte normal ca si inainte... si incearca prin diferite metode sa-l faci sa regrete ca nu a fost cu tine

stii o prietena de-a mea spune mereu cand se desparte de un iubit
"sunt atat de multi baieti ca si copacii intr-o padure"
deci nu iti face griji:
baieti sunt niste porci.laughing niste porci dragutilaughing dar totusi porcihappy