| Ancutsss a întrebat:

Sambata e balul bobocilor si nu stiu cum sa imi fac parul. Ajutati-ma, vaaa rog! Mentionez ca parul meu e lung. Nu vreau sa il indrept ca de obicei e asa si.:d.Cine ma ajuta are funda!:*

1 răspuns:
| BiscuiteeeMoale a răspuns:

Parerea mea ea sa il lasi pe spate.Depinde de persoana mie imi place simplitatea, dar, depinde si de ce rochie porti. Oricum nu iti fa ceva sofisticat ca vei fi pusa intr.o situatie penibila, e balul bobocilo nu banchet!