| madalina2727 a întrebat:

Saptamana asta voi merge la o nunta importanta, sunt domnisoara de onoare.Si pentru ca sunt mai scunda de inaltime mi-am luat pantofi cu toc.Nu sunt nici scunzi, dar n-au nici tocul prea inalt, sunt potriviti si comozi, zic eu. Pentru ca nu am mai mers cu tocuri pana acum, m-am incaltat numai cu pantofi sport si orice cat mai josi sunt sigura ca acum o sa am probleme cu tocurile. Ce ma sfatuiti sa fac pentru a avea cat mai putine probleme, adica sa nu ma doara picioarele, sa pot rezista pana la sfarsitul nuntii si sa pot merge cat de cat usor? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Hmmthinking
Incearca sa mergi prin casa incaltata in pantofi sa se mai lase si ei thinking
Si i-ati la tine niste leucoplast pentru orice eventualitatebig grin
Si eu sunt domnisoara de onoare saptamana asta la o nunta si eu asa voi facelaughing. Imi voi lua niste leucoplast la mine si o sa incerc sa mai merg zilele astea prin casa in pantofi si poate se mai lasa laughing.
Distractie placuta!:X
Fundita? te rog

1 răspuns:
| clauss a răspuns:

Mai ia totusi o pereche mai comoda la tine, pentru orice eventualitate si cum zicea krissu niste leucoplast. Eu unul nu te vad sa rezisti atatea ore cu tocuri si de aceea iti recomand o pereche de rezerva mai comoda