| EuTeIubesc a întrebat:

Scuzati.ma daca sunt prea insistenta sau prea increzuta cu ideeile mele, dar e singurul lucru la care sunt cat de cat buna.Ma refer la cantece.Mai nou am inceput sa compun, dar nu stiu daca sunt bune sau nu.Nu vr sa zic ca sunt o artista sau cv de genu`, dar este singurul lucru pe care il am mai frumos, pentru ca nu sunt buna la nimic...Probabil ca stiti acel cantec care l.am postat, ala trist[daca nu. l stiti dati la mine la profil, apoi la intrebari si il vedetiwinking ]. Ma rog, acum am inceput 2 cantece dar nu le.am terminat inca...Asa ca vr parerea voastrahappy
Ms!:*
P. S.: Daca aveti chef de mistou.ri, faceti.va ca nu ati citit intrebare, pentru ca sunt ff sensibila, si orice cuv mai rau ma afecteaza, Ms din nou!

1:
Ma gandesc la ceva... ceva ce nu pot uita
Prima dragoste a mea, prima despartire. i rea
Ma gandesc ca am putut sa iubesc cat am vrut
Dar acum s. a terminat, eu ramas bun mi-am luat

El a fost cam nesimtit, mi. a parut rau un pic
M.am schimbat, m.am indreptat, eu la el am renuntat
Viata mea s. a schimbat, cand de la el am plecat
Dupa nimeni nu m.am luat, inima mi-am ascultat

2:
Eu ieri m.am certat cu prietena mea
Nu am rezistat fiindca tineam mult la ea
Am spus ceva gresit, ea s. a enervat
La mine a tipat, si in graba a plecat

Imi pare rau, chiar f rau
Nu stiam ce sa fac
M. a jugnit, m. a `lovit` si. mi spunea sa tac
Am gresit, n.am s. o mai fac
Nu crede vorbele mele, deja m.am saturatstraight face
[Prietena- amica, nu va ganditi la prostiilaughing) ]

Cam asta e, o sa le continui, dar vr parerea voastrpuppy dog eyes
Ms ca ati avut rabdare sa cititi!:*

Răspuns Câştigător
| Ioana128373i a răspuns:

Mie chiar imi plac versurile. Se putea un piculetz mai bine dar imi place oricum cantecul. Si mie imi placea sa compun cantece dar n-am mai facut asta de cv timp. Apropo mai compune versuri (asta daca vrei). Ai talent intr-adevar. Nu pot sa zic ca versurile sunt chiar de nota 10+ dar asta e... sper ca nu te-a suparat cv din ceea ce-am zis...

2 răspunsuri:
| Dedegs a răspuns:

Hey...eu compun poezii iar despre cântecele tale nu pot să spun decât că sunt foarte interesante insa mie sincer imi place mai mult primul. Succes la următoarele!

| wertyupower a răspuns:

Daca ai si linia melodica putem incerca un negativ in Reason(program de facut muzica). baga id wertyupower