| UnícáááFátá a întrebat:

scuzati-ma de intrebare. Cum pot sa-mi pun o poza pe TPU? va rog spuneti-mi ce-l care imi raspunde primul corect primeste funda. multumesc!

6 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Hei! Cand esti logata iti apare acolo Vizualizare profil, Editare date logare etc.Iar tu dai pe Editeaza profil.Iti apare sa schimbi numele etc.Si acolo jos scrie asa:''Selecteaza imagine profil''.Dai pe browse. alegi imagine si gata!happy Dar jos trebuie sa dai pe salveaza profilwinking Dai funda?

| KeoAndrewDo a răspuns:

Salut
1.Dai la editare profil. Click pe Browse si pui Poza si gata!
App : De cateva zile sunt probleme cu incarcarea pozelor pe TPU! Am incarcat si nu merg! Am dat Reclamatie!
Sper sa se rezolve curand!

| Anche a răspuns:

In chenarul din parte stanga a paginii ai niste "subpuncte": Vizualizare profil, editare date logare iar apoi ajungi la editare profil! dai click pe "editare profil" iar in ultima parte a chestiilor pe care le poti schimba incepand cu nume... ajungi la un chenar micut unde in dreapta lui scrie rasfoire(=browse)! iei poza de la tine de pe calculator salvezi modificarile! sper ca ai inteles! fundita?big grin

| firelord66 a răspuns:

Te duci la editare profil apoi dai Alege Fisierul...iti alegi poza si apoi dai Salveaza Profilul (Eu am rasp primul big grin)

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

In stanga iti apare logat ca... si mai jos ai o lista.dai la editare profil si acolo iti schimbi poza. funda?

| Dyutzzah a răspuns:

Pai dai in stanga la editare profil si in pagina care ti se deschide dai in jos si scrie selecteaza imaginea... browse si dai clik pe browse si iti alegi imaginea din PC