| miqaela a întrebat:

scuze pentru intrebare, dar am nevoie de voi xD! Se apropie ziua mea(chiar miine big grin am si eu nevoie de un status pentru asta...cit mai funny big grin(As fi recunoscatoare daca ma ve-ti ajuta(MS anticipat+funda!

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Buna,in primul rand la multi anihappy
si referitor la intrebare,ai putea pune un status inventat si ironic,de genul ''azi s-a nascut cineva important, stiti voi cine ar putea fi?''mi se pare un mod simpatic si nici nu suna a disperare de genul ''e ziua meaaaa, e ziua meaaaa''.tu ce zici?

| georgycutzza17 a răspuns:

Uite ceva.''maine la disco, petrec, deja simt muzyca laughing :*''