| Dσℓℓу a întrebat:

Scz categoria.Problema urgenta.Ma doare maseaua de morcrying. M-a mai durut aceeasi masea acum 1 an ingrozitor dar se calmase. Acum de 2 zile iar ma freaka.Am ditamai caria. A mai ramas jumate din maseaua mea.In mijlocul ei am un gol mare x(,,, Ce pot face sa nu ma doara? Am pus pasta de dinti la ea sk fiolă de albokalmin. mi-a mai calmato dar mai vreau ideei.Plss.toate rasp vot si cel care merge funda!

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

Pai... Off stiu cum e.
Trebuie sa fugi la un dentist,Sa iti scoata nervul,eu asa am patit.
Stiu cum e,Iti trece aer prin ea te doare, Mie cateodata plangeam de durere stiu ca pare umilitor, dar nu mai puteam
Deci Fugi la Dentist fa-ti repede o programare
Stiu ca doare.
Hai ca o sa iti treacahappy
Bafta!

2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Ce ar fi ca maine la prima ora sa mergi la dentist si sa ti-o scoata? Tu chiar crezi ca pasta de dinti te ajuta cu ceva in afara ca iti improspateaza gura?

| Kiduu_1284 a răspuns:

Pai du.te fata la dentist laughing

in felu` asta scapi de probleme si de carie

daca stai asa caria aia o sa iti distruga tot dintele

si sa nu.ti fie frica de dentist tongue ca iti da anestezie laughing si nu simti nimic

Fundaa?hee hee