| GabrielaIoana a întrebat:

Se apropie insfarsit vacanta de vara asteptata de toti. ce planuri aveti pentru vara asta? Dau fundita pentru cea mai buna si interesanta idee de distractie :* :X

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Pai eu stau acasa cu prietenii, ies in oras, stau afara, filtrez cu baietii draguti, ies la pizza, inghetata, orice, merg prin parc, teius tot ce vad si stau cu multe persoane.
Pe 10 iulie plec la botez la varamea si am de gand sa ma distrez pentru ca acolo o sa fie baiatul care nu merita dragostea mea si vreau sa-i dovedesc ca sunt mult prea buna pentru el.
Dupa botez, plec la matusamea la Valcea si pe 14 iulie plec la mare, in Turcia.Acolo am de gand sa fac tot ce vreau, sa mananc in exceslaughing si sa ma distrez.Pe 24 iulie vin inapoi.
Dupa aceea o sa mai stau la Valcea ma gandesc, daca ma opresc la ziua lu` varumiu.Eu vreau sa stau cat mai mult.
Pe 15 august ma duc la ziua unei prietene, iar pe 18 august Marele cheflove struck ziua mealove struck the nomber one. O sa fie de neuitat.
Dupaia stau acasa cu prietenii, cu prietenul(pe care o sa vreau sa-l am pana atunci), in cazul in care nu am filtrez sa`mi fac unu, iar pe 8 septembrie plec la sat, iar la tampitu ala care nu merita dragostea mea.Acolo o sa incerc sa il fac sa vina la mine in ghenunchi si sa-i platesc cu aceeasi metoda, pentru ca nu pot sa-l iert dupa ce a facut.
Pe 11 sau 12 vin inapoi si dupa aia scoala.
Fundita?

8 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Phai... voi sta la bunica, la bloc caci acolo sunt prietenii meiwinking.
Iesiri in oras, distractie seara de seara cu "mafia" de acololaughing, vom merge la piscina, ne vom vizita reciproc. Vom pleca pe la padure, la o apa din apropiere, la prietenii nostri din alt oraswinking, ma voi bronza{am inceput de azi cu bronzul, am iesit afara in boschetii meilaughing, gazontongue, am stat o ora la soare si deja m-am bronzattongue}.
Probabil vor mai aparea experiente noi pe parcursul vacanteiwinking, ceea ce regeret este ca am doar 14 ani si parintii nu-mi permit sa merg cu prietenii mei prin Constanta, la marestraight face, dar o sa cresc eulaughinghee hee.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| Anduciu a răspuns:

Dorm, lenevesc la soare, ies prin oras, apoi o iau de la capatlaughing

| VoiceWithin a răspuns:

Pai : thinking
O sa repet cu trupa
O sa invat la chitara
O sa fac cursuri de inot
O sa ascult muzica non stop
O sa alerg de dimineata
O ma trezesc uneori pe la 2-3 rolling on the floor
O sa fac tot ce ma taie capu big grin o viata am una o traiesc si mai ales in vacanta de vara ma deslantui laughing

| gabryel a răspuns:

Pai planuri de distractie normal un gratar in fiecare duminica si cateva sticle de bere rece consumate cu tovarasii mei pe fundalul unor manele de petrecere (astept stupid, sigur voi primi ca am zis de manele), iar alte planuri... sa ma angajez si sa ma inscriu la scoala in clasa a 12 a la seral iar pe timpul zilei sa muncesc la servici.

| rockaholic a răspuns:

Vara incepe cu 1 iunie cand mergem cu diriga nu stiu` unde.
mai sunt 2 saptamani de scoala in care imi fac de cap
dup`aia vin verishoarele mele din bucurestiaici in constanta si stau la mine o luna
pe 29 iunie e ziua meaahappy
pe 18 iulie plec in tabara xDDx
pe 25 iulie plec la curtea de arges la bunicii mei unde sunt si verishoarele mele si unii prieteni
sau acolo o luna si pe 22 august plec in grecia cu parintii si prietenii.cam asa imi pierd eu timpu` vara astalaughing

| Kanghu a răspuns:

Nu stiu exact dar ar fi misto sa merg la parcul de distractii sa ma dau cu masinute electrice, cu caruselul si alte chestii. In orice caz, poti merge si la strand daca vrei. De asemenea iti poti cumpara un Wave Board si sa te plimbi cu el. E foarte misto. Vara de asemenea ai foarte mullt timp liber. iti poti chema niste prieteni si poate puteti face o casuta( din crengi frunze etc.).

| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Planuri de vacanta nu prea am.Sincer sa stau cu prieteni, sa ma disitrez.Si sa LENEVESC. Apoi daca imi vine cheful de plecat undeva.pleclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce planuri am? Ale mele nu sunt de distractie, adica nu in mare parte.Ma angajez pe perioada sezoniera, caci in clasa a12a voi avea nevoie de bani, vor fi multe cheltuieli si nu le las doar pe capul alor mei+ca o sa am concediu prin august si vreau sa merg 1 saptamana sa o petrec cu elhappy

Nu e distractie, dar macar ma ajuta la cevahappy