| Ionella1501 a întrebat:

Buna! Se apropie ziua iubitului meu și nu stiu ce cadou sa-i fac. Ma puteți ajuta? Face 26 de ani.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O masă/curea/tabacheră/cravată/pix_meseriaș/stilou_premium/...

| anonim3247 a răspuns:

La 26 de ani el își face ziua cu tine și e de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică el e iubitul tău și stând de atâta vreme cu el nu știi ce-i place și ce pasiuni are încât ne întrebi pe noi?
Ar trebui să-l cunoști mai bine și să fii mai inventiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Poți să-i iei ceva de îmbrăcat sau o bijuterie, un ceas. Dacă făcea 18 ani cel mai bun cadou era o mașinălaughing.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce interese are prietenul tau? Din modul cum ai intrebat, noi nu prea putem sa te ajutam decat cu idei basic/boring si nu cred ca asta vrei.