| Tasya05 a întrebat:

Se vede ca sunt obsedata de Justin Bieber dar prietena mea cea mai buna e mai mult decat obsedata. Si ma simt putin vinovata de asta deoarece ei nu i-a placut justin l-a inceput si eu am facut-o sa ii placq, iar acum devine din ce in ce mai obsedata. Azii m-am certat cu ea dintr-un motiv banal.
Decii ea vorbeste numai despre Justin si imi tot ( nu ca mie nu mi-ar place sa vorbim despre justin. dar nici chiar in fiecare secunda.) zice,, Hai recunoaste il iubesc mult mai mult pe Justin decat tine" sau,, Eu o sa ma casatoresc cu Justin".
Si recunosc si eu sunt obsedata dupa Justin adica il ador dar ea este mai mult decat obsedata. Ea doarme cu poza lui sub perna, il viseaza noaptea, cand nu se uita la o poza cu el incepe sa planga deoarece spune ca ii este dor de el, din acest motiv ea isi ia cate 3-4 poze cu Justin la scoala si atuncii cand ii se face dor de el isi scoate pozele din penar si se uita la el. ca sa nu inceapa sa planga.
Cum pot sa o ajut?
P. S: Are 12 ani. si inca ceva nu accept comenarii in care il jignitii pe Justin sau pe prietena mea, ok?

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu alte vedete. Treb sa o convingi sa nu mai ascute mel. lui, sa nu se mai uite la poze etc. Ii va fi foarte greu rima saptamana, dar dupa aeia farmecul va disparea. Oricum zic sa nu te amesteci ca se va supara. Obsesia ii va trece cu timpul.

20 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Romania te iubesc...
Ce pot sa mai spun? ˘_˘

| NoChanceForUs a răspuns:

Ai scris prea mult, mi-e lene să citesc și P.S.-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste. cum poti sa o ajuti? :o. arata`i frate cine e enrique iglesias =p~. asta da.

Eu cred ca trebuie sa ii tii o lectie dura despre "realitate".winking

| addicting a răspuns:

Ce drama...
Eu nu am plans nici cand i-am vazut pe cei de la Guns n Roses si nici cand il voi vedea pe Bon Jovi.
Dar tu nu ai de unde sa stii de cine vorbesc eu...

| TeoPT a răspuns:

Justin Bieber sucks.
Your friend should get a life quickly.

Mă spui lu' mami? crying

Voi nu o să fiți niciodată în stare să ascultați muzică bună.
Baftă

| malin a răspuns:

Laso in pace cu opsesia ei in 2 luni maxim ii trece asa facem toti cei de 11-14 ani azi ne place lady gaga maine ne place AC\DC stai linistita.

| DrunkShepp a răspuns:

Scuze dar trebuie Doamne,uau pai si eu m-as simti vinovata daca as face pe cineva sa fie obsedata de El(nu ii pot zice numele,scuze)Incearca sa faceti alte lucruri si sa vorbiti de alt ceva iar daca incepe cu ''Eu il iubesc pe El mai mult'' spune-i ca da si las-o pana isi revine incearca sa o faci sa asculte rock cateodata rockul te ajuta sa iti exprimi adevaratele sentimente incearca mai intai cu Linkin Park,din astia care nu-s chiar gotic sau Heavy Metal,faceti lucruri impreuna si nu mai aduce vorba de ''El'', o sa treaca (daca nu du-o la dezjustinare, saraca)Chiar imi pare rau si sper sa va treaca si inca un sfat nici una din voi nu o sa se casatoreasca cu ''El''(fara suparare)

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pff e numai din vina ta asa. dar gandeste.te cum ai convins-o ca justin bieber e cool? asa trebuie sa o convingi ca nu e cool.chiar daca nici tu nu crezi asta. povesteste-i chestii rele despre el si zii ca nici pe tine nu te mai intereseaza de el.asa o salvezi...

| AlexandrinaAle333 a răspuns:

Cum sa o ajuti daca si tu il venerezi pe Justin? daca nu ti-ar placea ar fi mai usor, dar asa...
Chestia cu "o sa ma casatoresc cu Justin " e buna rolling on the floor
O sa o poti ajuta doar cand o sa te vindeci tu de aceasta obsesie!

| Laurixu a răspuns:

Mda.sh mie imi place d jb dar nuci chiar asa... spune-i sa fie putin mai realista sh sa inceapa sa.si puna intrebari cum ar fi: o sa.l vad vreodata in realiatate pe jb?, o sa fie impreuna cu mine din moment ce am doar 12 ani sh el are 16 ani? o sa merg in Canada? sh vaza cu plansu dupa el e obsesie pura nu stiu dar spui sa renunte la obsesia pentru jb
Baftaa:*:*

| NoCharachter a răspuns:

Thm! Is pe jos de ras! Deci obsedatii obsedatilor n-o sa citeasca asa ceva. Nu inteleg dc plangeti ca proastele cand stiti ca ala n-o sa vorbeasca niciodata cu voi? Bai deci la 12 ani ar trebui sa-ti vezi de carte nu de pampalaul ala cu peruca si care canta ca bunica-ta la dus rolling on the floor. (n-am citit p.s-ul). Mai bine ati incepe sa ascultati muzica buna si sa lasati cocalarii ca J.b si papusile ca Hanna Prostana si faceti-va un viitor. You need to get a life, losers. Respect @ Ciiiuzy rolling on the floor. Mai bine Enrique decat trompeta aiarolling on the floor.

| PsychSţev a răspuns:

O.o

Obsedată de Justin? Şi e tânără, săraca. Mă întreb ce o să se întâmple cu ea peste 10 ani. :]

| silvermisst a răspuns:

Hello! Mie mi se pare ca ar trebui sa-i spui prietenei tale ca mai exista si alte vedete si ca Justin nu este cea mai mare dintre ele.Biber este doar un copil (si oricum este mai mare decat prietena ta)! Asa si eu am fost obsedata de Cole Sprouse.Iti urez bafta sa-i deschizi ochii prietenei tale si sa-i spui ca aceasta sfera (globul pamantesc, terra)este plina de oameni, ci nu doar de Justin Bieber.Te pup...PAAA!

| TeoPT a răspuns:

Unde-i mhn24 să vadă...

| anadragutza a răspuns:

De ce va place jb eu un handikapat complet visati prea mult si va irositi timpu prietena ta e complet ironika adica nici chiar asa ca se va casatori cu el viseaza cu ochii deschisi crezi ca jb se va uita la ia un baiat de 16 ani se va UITA la una de 12 ani sa fim seriosi cred ca ar trebui sa isi faca un prieten care poate sa il vada si sa il iubeasca in real nu in imaginatie oricum eu am o prietena care e la fel de inebunita dupa el si cred ca aveti o imaginatie bogata loool eu am 11 ani si sunt chiar mai matura ca voi in fine eu sunt cu unu de 15 ani si vb foarte serios dar ea nu o msa il vada nici o data si am citit si intrebarea asta stupida zi sa se duca la un pisholog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ești obsedată... ești tu retardată din naștere...
Dacă glumești, a fost funnieh. Dar nu mai este...
La fel și ea.
(cenzurat) lui Justin Bieber.
(cenzurat) ție.
Acum te rog, sari cu stupidul sau sună-l pe Justin să spui că idioata aia de Jelli tocmai l-a injurat și te-a înjurat.
Sau dă-ți foc.

Răspuns utilizator avertizat
| UndiscoveredSoul a răspuns:

O frate! Chiar ca sunteti retardati, nu obsedati. Get a life people! Don't be stupid. The world is full of stupid people. It's enough! Inainte sa o convingi pe prietena ta ca Justin Biberon ala e un prost, revino-ti si tu. Arata-i cum canta Eminem sau Enrique Iglesias sau oricine altcineva! You, my frind, you're so lost in space...

| PikaRawrr a răspuns:

Eu sunt cu mhn24

| AnneMarri a răspuns:

spune-i că a murit gayber