| Jenny260198 a întrebat:

Se vor schimba actorii din The Vapmires Daires in sezonul 3? Funda! urgent va rog!

3 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Nu din cate stiu, papa

| niko_7262 a răspuns:

Nu. Cine s-ar mai uita daca Damon sau Elena vs Bonnie/Jeremy ar fi inlocuiti? Cred ca tin prea mult la buzunar pentru a face prostii d`astea. O sa vedem la toamnawinking

| happycolour a răspuns:

Cei principali care joaca roluri precum Elena, Damon, Stefan, Caroline au semnat deja si pe sezonul 3, probabil ca o sa mai fie mici schimbari la personajele mai mici, dar nu foarte multehappy